Home »

 
 

ProctorU

 
 

У зв’язку з великим поширенням дистанційної освіти виникають і деякі проблеми, пов’язані з ним. Наприклад, це списування. Вже є деякі системи, що реалізують боротьбу з ними.

ProctorU є сервіс онлайн-перевіряючого, яка дозволяє студентам складати іспити онлайн для забезпечення чесності іспиту для установи. Служба використовує інспектори, які стежать за сдающими іспити за трьома напрямками.

Як це працює:

1) Відбувається з’єднання з реальним спостерігачем з один або двома онлайн центрами за допомогою веб-камери. Він допоможе з екзаменаційним процесом і буде доступний протягом всього іспиту в разі будь-яких технічних питань.

2) З’єднання спостерігача з екраном екзаменованих, що допомагає спостерігачеві з третім кроком, після якого починається іспит.

3) У цьому кроці спостерігач просить ідентифікаційний документ з фотографією. Після цього запитує пару питань про людину або просто просить розповісти про себе.

ProctorU перевіряючі займаються:

1) Перевіркою істинності особи тест бере, щоб гарантувати, що людина, яка контролюється, відповідний студент.

2) Спостерігають за тестом бере через веб-камеру. Студент пов’язаний з реальною людиною, який допомагає і супроводжує його через той процес.

3) Спостерігають за екраном коїть тест в режимі реального часу і можуть бачити все, що робить учень як за робочим місцем, так і на екрані.

Загальна інформація:

1) Мінімум за 72 годин потрібно запланувати онлайн іспит з ProctorU.

2) Всі призначення повинні бути складені не менш ніж за 3 дні, у разі попередньої відмови, зробленого протягом 72 годин підлягає пеня $ 5 за бронювання.

3) Іспит можна здати в Інтернеті за адресою вашої зручності на зазначені день та час.

4) Дві форми посвідчення особи з фотокарткою, а також веб-камера, мікрофон і комп’ютер з підключенням до Інтернету необхідні.

5) Іспити очно через ProctorU коштують $ 14,75 (1-год. ​​Іспит), $ 21.50 (90-хв. І 2-годинний іспит), або $ 30,25 (3-годинної іспит) рахунки виставляються при включенні в розкладу іспиту. Ця плата покриває весь досвід тестування, незалежно від того, скільки фактичний час, необхідний для завершення іспиту.

6) Повернення надається, якщо іспит буде скасовано протягом 48 годин перед часу.

Технічні вимоги

1) PC: надійний комп’ютер під управлінням Windows XP або вище з 500 МБ оперативної пам’яті або більше. Mac: надійний комп’ютер під управлінням Mac OS 10 або вище.

Інших технічних характеристики:

2) Веб-камера з роздільною здатністю 640×480 пікселів відео.

3) Навушники або робочі колонки, підключені до комп’ютера.

4) Мікрофон, підключений до комп’ютера (рекомендовано веб-камера, яка має вбудований мікрофон).

5) Надійне високошвидкісне підключення до Інтернету (не менше 768 Кбіт Kbps/128).

6) Веб-браузер з Adobe Flash Player встановлений (Flash Player 10 або вище)

7) Повноваження для віддаленого доступу до комп’ютера і екрану одним із спостерігачів.

This post is also available in: Russian