Home »

 
 

edX

 
 

edX був заснований Массачусетським технологічним інститутом і Гарвардським університетом. Вони пропонують онлайн курси університетського рівня з широким спектром дисциплін для міжнародної аудиторії на безкоштовній основі. Два установи внесли по $ 30 млн ресурсів у некомерційний проект. edX запущений восени 2012 року і спирається на MITx, аналогічний проект запущений Массачусетському технологічному інституті в грудні 2011 року.

Навчальна платформа буде розроблена з відкритим вихідним кодом і буде доступна для інших вищих навчальних закладів, які хочуть зробити аналогічні пропозиції. edX оголосило план, щоб відкрити весь вихідний код до літа 2013 року. Знайти вихідні компоненти програмного забезпечення можна на GitHub. Є плани, за якими інші школи зможуть пропонувати курси на веб-сайті. Планується створити програмне забезпечення для онлайн навчання, яка виходить за рамки відео лекцій для отримання інтерактивного досвіду. За скромну плату сертифікати про успішне завершення можуть бути отримані. Студенти Гарварду і МТІ можуть використовувати курси, щоб збагатити свій досвід. Крім освітніх пропозицій проект буде використовуватися для дослідження навчання та дистанційної освіти.

Анант Агарвал з Массачусетського технологічного інституту очолюватиме проект з Аланом М. Гарбер, ректор Гарвардського університету, за сприяння Майкла Д. Сміт, комп’ютерний вчений, декан факультету мистецтв і наук, обробки Гарвардського внесків. Сім курсів заплановано на первинне розміщення восени 2012 року. Багато інших університетів приєдналися до програми: Берклі, університет Техасу, Австралійський національний університет, університет Торонто та інші.

Характер курсів набагато більше схожий на офлайнові курси коледжу в порівнянні з іншими проектами. Є велика різниця в завданнях і способі викладання, особливо завдання з їх інформатики, які дуже поглиблені і інтерактівник. На відміну від Udacity, курси не для самостійного проходження і на відміну від Coursera, курси зазвичай тривають від 10-12 тижнів, на відміну від коротких Coursera, що тривають близько 5-8 тижнів.

Можна виявити курси складнішими, ніж курси на інших платформах, тому що курси є набагато суворішими, ніж Coursera і менш терпимі за термінами, ніж Udacity. Проте, навчальний процес організований у найбільш зручним для студента. Як тільки дізнаєшся, як використовувати edX, немає необхідності міняти свій підхід до вивчення і звички через нових норм чи правил.

This post is also available in: Russian