Home »

 
 

Udacity

 
 

Udacity – приватна освітня організація утворена Себастьяном Тран, Девідом Стівенсоном і Майклом Сокольськи, з метою демократизації освіти. За словами Трана оригінальна назва компанії виникло через бажання бути «сміливим для вас, студентів» (з англ. “Audacious for you, the student”).

Компанія виникла в результаті розширення програми з інформатики Стенфордського університету. Дистанційні курси доступні безкоштовно по Інтернету, прослухати їх може будь-хто. Спочатку пропонувалося шість курсів. На 1 жовтня 2012 Udacity пропонує 14 курсів. Число студентів становить десятки тисяч людей.

Перші два курси – «CS 101: Створення пошукової системи» (викладач Дейв Еванс з Віргінського університету), і «CS 373: Програмування безпілотних автомобілів» (викладач С. Тран) почалася 20 лютого 2012 р. У обох курсах використовуються мова програмування Python.

Формат курсів: відео лекції англійською мовою з субтитрами в поєднанні з вбудованими тестами і наступними домашніми роботами, засновані на моделі «вчитися на практиці». Кожна лекція включає в себе вбудований тест, щоб допомогти студентам зрозуміти пропоновані концепції та ідеї.

Проект Udacity зосередився на математики та інформатики. Назви курсів мають набагато більш прикладний характер: «Як зробити блогових платформу» або «Створення веб-браузера». Головна ідея Udacity – це подальше за навчанням працевлаштування, що має сенс, особливо якщо орієнтуватися на країни, що розвиваються, де практичні навички можуть бути важливіше теоретичної підготовки. Курси Udacity розроблені у співпраці із такими компаніями, як Google і Microsoft. До викладачам теж особливі вимоги – тут цінується не вчений ступінь, а професіоналізм лектора, наскільки дохідливо він викладає матеріал.

З навесні 2013 року Udacity оголосила про запуск магістерської програми. У ній обіцяли акредитовану ступінь майстра з Computer Science всього за $ 6000-7000 (слухачем можна бути безплатно), гнучкий графік. Очікується традиційно хороший склад викладачів. Перший прийом восени 2014 року. Програма готується у співпраці з Georgia Tech і AT & T.

This post is also available in: Russian