Home »

 
 

Проблеми online навчання

 
 

В основному вони виникають з його переваг, а також з властивостей людської натури. технічно важко запобігти списування. Особливо якщо ви налагодили взаємодію між студентами (що теж було вашої побічної метою). Хтось намагається вирішити цю проблему за допомогою хитрих тестів, хтось, як Udacity і EDX, просто вводить очні іспити для бажаючих підтвердити свої знання.

Багато студентів, що записалися на курси, реально не готові до університетській програмі. Підписатися на курс – справа п’яти хвилин, а от відучитися на ньому не так вже просто. Співвідношення майже 5:1, як, наприклад, на одному з курсів по машинному навчанню в Стенфорді, де записалися 46 тисяч, а сертифікати отримали всього 13 тисяч учнів.

Успіх будь-якого курсу залежить від трьох складових: якість матеріалу, кваліфікація вчителів і взаємодія між студентами. Якщо з першими двома питань не виникає, то якраз взаємодія іноді виникають проблеми. Ідеологія МООК передбачає: доступ до якісної освіти може отримати будь-який житель планети з ноутбуком, доступом в інтернет і середнім знанням англійської мови. Статистика це підтверджує – близько 70% студентів, що записуються на курси Coursera або EDX, наприклад, перебувають за межами США.

У цьому і полягає проблема – сусідами на віртуальній парті можуть виявитися пенсіонер зі Швеції і підліток з Південної Африки, тобто студенти можуть бути надто різними для успішної взаємодії.

This post is also available in: Russian