Home »

 
 

Економічний аспект навчання в хмарах

 
 

У своїй найпростішої формі, користувачі хмарних обчислень можуть уникнути капітальних витрат на обладнання та програмне забезпечення, оплата постачальників лише за ті послуги які вони використовують. Інші переваги включають передбачувані низькі бар’єри входу, спільну інфраструктуру і витрати, низькі витрати на управління, і негайний доступ до широкого спектру додатків. Важливо відзначити, що послуги хмарних обчислень масштабовані і еластичні. Якщо вам потрібно більше, ви платите за нього. Коли вам потрібно менше, ви не платите. Якість послуг забезпечується за допомогою угод про рівень обслуговування, і споживачі можуть розірвати контракти в будь-який час. При поставці цих можливостей змінити давню потреба побудувати його потужність (для обчислювальних циклів, зберігання та пропускної здатності) у разі, якщо такої потужності не потрібно. Успішний джерело гнучких хмарних сервісів дозволяє деяким ІТ витратам вести себе як варійовані витрати, які можуть бути більш легко керованим або навіть знизиться. Крім того, варійовані витрати можуть бути більш тісно пов’язані з програмними цілями, розраховані і призначені на загальне благо, або сфери, де вони виникли.

Крім того, витрати на хмарні інфраструктури, платформи, програми та послуги, імовірно, буде нижче, ніж зіставні витрати на розміщення на території кампуса. Хмарні інфраструктури, наприклад, часто залежить від великомасштабних, впроваджений з високим ступенем автоматизації і зелених об’єктів. Здатність провайдерів хмари керувати поставками апаратного забезпечення, тарифами на комунальні послуги, а також витратами з нерухомістю, здатністю замінити капітал для робітників, робить малоймовірним, що вища освіта може конкурувати за вартістю.

Незважаючи на ці позитивні пропозиції, що хмарні сервіси ростуть в складності, витрати за угодою (контрактом розробки, моніторингу та адміністрування) навряд чи залишаються на низькому рівні, а витрати на перемикання можуть стати досить високими. Крім того, перехід до управління змішаного портфоліо з поточних умов і на основі хмарних послуг, ймовірно, зажадають нові підходи до оцінки ризику і продуктивності ІТ-послуг. Багато аналітиків додають повчальні історії від продавця, потенціал, який посилює ризик зростання витрат як хмарні обчислення дозрівають. Нарешті, ІТ-організації коледжів і університетів, ймовірно, продовжать показувати необхідність інтеграції інфраструктури, додатків і послуг таким чином, зміцнити бренд установи, самооцінку, і прагнення. Установа також буде продовжувати нести відповідальність за управління ідентифікацією та доступом, відповідальності, яка буде рости в розмірах, складності та вартості як взаємозв’язок між фізичним і віртуальним безліччю організацій.

Економіка хмарних обчислень остаточно ще не ясна. Значна кількість невідомого присутній, а емпіричні дані поки ще не доступні. Проте, економічний потенціал хмарних обчислень показує, що всі лідери навчальних закладів вже зараз починають оцінювати, тестувати і експериментувати, щоб розкрити ці економічні аспекти. Як і в більшості ІТ-інновацій, нові пропозиції, що не будуть універсально більш рентабельними. ІТ та бізнес-лідери повинні будуть визначити, які програми мають сенс і за яких умов.

This post is also available in: Russian